Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2021, 07:33   #48
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, pozwolę sobie podsumować najnowsze ustalenia. O’Brien i doktor Griffith wyniosą nieprzytomnego rozbitka do ambulatorium i przypną do stołu zabiegowego pod aparaturą do prześwietleń. Jestem pewien na 200%, że wszyscy chcielibyście teraz prześwietlić jego klatkę piersiową, aby się upewnić, że z jego sercem wszystko jest w jak najlepszym porządku po delikatnym porażeniu prądem - nie mam nic przeciwko, ale jeśli doktor Griffith miałby przeprowadzić pełną diagnostykę pacjenta, po raz pierwszy w tej sesji sięgniemy po kostki (już czuję dreszczyk emocji).

I tu dodam od razu, że zajście w śluzie dodało Wam jeszcze jedną kostkę Stresu do puli (czyli każdy ma już po dwie).

Co do pozostałych bohaterów, Williamson pozbiera karabinki i odniesie je z Elenorem do szafki na mostku (i ponownie zabezpieczy kartą kodową zamek) - po prawdzie, o ile nie chce pogadać z inżynierem na boku, może odnieść broń sama, a Knight i Solberg mogą zacząć ściągać kombinezony pomagając sobie wzajemnie.

Umycie śluzy to kwestia zamknięcia włazu i naciśnięcia kilku guzików. Co do wchodzenia do kapsuły, pozbawiony przez miesiąc opcji hipersnu (i spowolnienia metabolizmu) rozbitek najpewniej załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne w środku, toteż chętnie się dowiem, kto zamierza do niej wejść pierwszy (i być może w coś wdepnąć).

Myślę, że niczego nie pominąłem. Jeśli spróbujecie ten plan, mogę zaczynać z pisaniem fabularek.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline