Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2021, 12:42   #939
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Aiko zastanowiła się głęboko nad tym, co mówił Zaheer. Miało to sens, i im dłużej nad tym myślała, tym jaśniejsze dla niej było, że mężczyzna mógł mieć rację.

- Czyli Migmar nie jest szpiegiem i nas nie okłamał... - powiedziała bardziej do siebie niż do innych, tonem, w którym przebrzmiewała niebotyczna ulga.

- Co do tematu wojny - zaczęła - to i mnie się nie wydaje, by to był dobry pomysł. Wojna to zło i traumatyczne doświadczenie. W dodatku masowe. Osobiście postaram się z całej mojej siły, by do niej nie doszło, ale jestem jedna jedyna, co ja mogą przeciwko wielkiej polityce? Podejrzewam, że nawet pani Sato miałaby problem, by zatrzymać trybiki historii. Eh, gdyby była tu z nami Awatar Korra... - powiedziała. Tak, Awatar mogłaby zatrzymać wojnę.
 
Kaworu jest offline