Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2021, 21:29   #942
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Cień Księżyca
Sympatia Daichiego względem Zaheera malała czemu dawał upust coraz większym marszczeniem brwi. Za to rosła dla Kuni. Swoją drogą skąd facet miałby poznać akcent? Kaburagi już dawno się go wyzbył. Prawda? Bynajmniej nie zamierzał, żeby wyszło na Zaheera:
- Mogą i być dowody na istnienie reinkarnacji, ale ludzie nie lubią się żegnać z obecnym wcieleniem. Zwłaszcza jeśli ma to być na cudzy rozkaz i z nożem na plecach. Ciekawe tylko, że najbardziej dążą do wojny ci co ani nie zapłacą swoją krwią ani nie będą walczyć.
A czyli bywał pan w Ba Sing Sei? No dobra ja też. To czy mogę znać nazwisko wojskowego żeby coś potwierdzić?
-Tata jest z rodziny wojskowej!
- zawołał Rin.
- No właśnie i chciałbym wiedzieć co to za element "nadał sens życiu". Tylko szybko mam próbę ocalenia jednego dzieciaka, wizytę u lichwiarza i pomoc pewnej pani w odnalezieniu jej żony w obiegu. A! I nie mówiąc o prywatnym rozwodzie, opiece nad dziećmi i nie daniu się zabić cholernemu Vaatarowi. Widocznie trzeba będzie natrzeć uszu wielu osobom, żeby było normalnie. - oparł głowę na ramieniu.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. KubuÅ› Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline