Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2021, 08:22   #56
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Kompletnie się z tobą nie zgadzam w przypadku SK. W
Mała szansa że trafi w mafię. Zawsze jest, ale mała. No i też można go wykryć szybciej bo działa sam. I łatwiej mu robić biznes z mafią, bo szybciej wygra. Nie opłaca mu się z miastem, totalnie nie ma szans wtedy.
W mafii gdzie grałam sk miałam tylko szanse na jeden sojusz. Ale mi narobiłeś na łeb wtedy:P SK to najbardziej niewdzięczna rola.
Ale wg zasad trava mafia może zabić SK w nocy, więc o ile mafiozi pewnie by nawet chcieli sojuszu, o tyle SK nie może im zaufać, bo w każdej chwili mogą go sprzątnąć, jeśli odkryją kim jest. Z drugiej strony jednym z warunków zwycięstwa SK jest zebranie trzech kamieni, a mafia musi zdobyć wszystkie, więc nie spełni tego warunku, jeśli SK będzie żywy, bo ten jakiś kamień pewnie przytuli, eliminując sukcesywnie miasto.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline