Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2021, 09:28   #55
Tauron
 
Reputacja: 1 Tauron nie jest za bardzo znany
Ja też dodam swój komentarz co do sesji. Ogólnie, na ten moment bardzo mi się podoba. Przepraszam, jeśli oczekiwaliście większej częstotliwości wpisów - postaram się to poprawić ze swojej strony, ale chciałbym też zaznaczyć, że dr Griffith nie należy (w każdym razie w tych warunkach) do osób mocno inicjujących wydarzenia. Bardzo podobają mi się wpisy graczy, podobnie jak Maciej jestem pod wrażeniem jakości wpisów. Jeśli chodzi o prowadzenie gry - szacunek dla naszej Matki Gry, bo dba o informowanie graczy przez messengera i spokojnie tłumaczy zawiłości (czy raczej ilości kości xd) mechaniki Aliena. Tak samo prowadzenie wątków - podoba mi się, sam jako Mistrz bałbym się troche tykania postaci graczy, ale tutaj wychodzi to super. Sam tego jeszcze nie zrobiłem, ale jeśli pozostali gracze są na tak, to ja również chętnie wplotę jakieś inne postaci w post fabularny Griffitha.
Posumowując - klimat Aliena jest, bohaterowie są interesujący i każdy ma coś "swojego" (tutaj mój ogromny props dla Elenorsara, bardzo dobrze stworzony inzynier!). Rzadko piszę w komentarzach, ale to trochę dlatego by nie wybić się z immersji i nie omawiać każdego szczegółu, tylko iść trochę razem z postaciami. Mam nadzieję, że z mojej gry też jesteście zadowoleni Czekam na kolejną fabularkę!
 
Tauron jest offline