Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2021, 06:34   #56
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu

Maciej32, Tauron nie macie za co przepraszać. Każdy zna realia życia codziennego. Wiadomym jest, że nie zawsze ma się okazję, aby poświęcić wszystkiemu czas. A jeżeli chodzi o częstotliwość wpisów to też nie piszcie przez nas na siłę. To ma być głównie zabawa, a wiem, że jak coś się robi na siłę to już nie jest takie ciekawe. Widocznie ja z Jenny musimy załapać się na więcej sesji, aby skupić się na czymś innym (chociaż trudno znaleźć coś co mnie interesuje, a jak już to sesje są oblegane)

Cytat:
Napisał Tauron Zobacz post
Posumowując - klimat jest, bohaterowie są interesujący i każdy ma coś "swojego" (tutaj mój ogromny props dla Elenorsara, bardzo dobrze stworzony inzynier!)
Dzięki wielkie. Cieszę się, że moja postać się podoba. Francis też jest fajnie, spójnie zrobiony. A jego myśli sprawiają, że człowiek chce czasem wiedzieć coś więcej (patrz ostatni wpis z ojcem).
 
Elenorsar jest offline