Wątek: "40. piętro"
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 21:29   #87
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
- Biegiem! - rzuciłam do już i tak biegnącego Ricardo.

Pędem biegliśmy przez ulice, które były dziwnie puste. No tak, chyba wszyscy byli na placu, przyszli popatrzeć jak wieszają Przybysza. To się dopiero nazywa zacofanie. Ciekawe czy gdybym ja żyła w takich czasach też bym przyszła popatrzeć?

No tak, nieodpowiednie miejsce i zdecydowanie nieodpowiednia pora na takie rozmyślania. W tym zamyśleniu prawie wpadłam na Argrieve'a. Wyglądał na trochę zdezorientowanego tym co się dzieje. Właściwie to on chyba nie wie co się dzieje. Wygląda na takiego co to się opiernicza zamiast pomagać innym, rzeczywiście chyba nie było go z nami podczas ratowania Przybysza. I gdzie do cholery podziała sie ta laska w blond włosach?

- Wie ktoś jak trafić do tego całego Dyla?

Orientacja w terenie to nie jest moja mocna strona.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline