Wątek: Piraci
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 21:54   #92
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
- O'Duffy ognia!! Kieruj w zagle. Tallbott wez ludzi i zwincie zagle do polowy. Timbrow flaga. Royal ustaw lajbe rownolegle!! Ruszcie sie do stu diablow!!!
Słysząc te słowa rudy Irlandczyk uśmiechnął się pełna gębą i wydarł na marynarzy przy działach:

-No łazęgi chcę równiutka salwę, a jak usłyszę że któreś działo się pośpieszyło albo opóźniło to sam wlepię obsłudze po 10 batów!!!

Jego ryczący głos przebił się przez gwar panujący na pokładzie. Wyrwał pałasz z pochwy i uniósł nad głowę.

-Mierzyć wysoko!!! Gotuj!!! Cel!!! Ognia!!!

Wykrzykując ostatnie zdanie kanonier ze świstem machnął pałaszem. Działa ryknęły równym głosem i plunęły ogniem i żelazem w stronę angielskiej łajby. Jeszcze huk nie przebrzmiał a dym się nie rozwiał kiedy O'Duffy zaczął poganiać obsługi do ponownego nabicia armat. Ciągle wrzeszcząc i rycząc na podwładnych poganiał ich i sam często pomagał tu i tam. Uwijał się jak w ukropie, wszędzie go było pełno. Co najdziwniejsze dzięki temu nabicie dział kartaczami zajęło mniej czasu niż ktokolwiek mógłby sie spodziewać.

No teraz czekamy aż dojdziemy burta w burtę, i nie przegapić mi komendy bo jak tamci wygarną pierwsi to połowa z was nakarmi dziś rybki!!!

Wydarł się kiedy już działa zostały nabite i nad każdym z nich stanął marynarz z tlącym się lontem.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline