Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2021, 20:49   #38
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Biuro szeryfa w Blairsville, 8 sierpnia 2050

Odpowiedź Johna obudziła w Hectorze silną ciekawość. Do tego momentu Latynos był przekonany, że Davis jest wędrownym poszukiwaczem fortuny na podobieństwo samego Garcii, ale wyglądało na to, że John miał konkretne plany na przyszłość.

- Przyjechałeś na stały kontrakt? - nie zwalniając kroku Hector uniósł znacząco jedną brew, zerknął na kompana z ukosa - W Wheeling? Gdzie to właściwie jest? Bo ja jestem otwarty na współpracę, chociaż dotąd nie prowadziłem spółki. Taki duet medyk i mechanik mógłby się sprawdzić w praktyce.

Poczułem się zobowiązany do odpowiedzi na pytanie Johna, stąd dodatkowy wpis w tej kolejce, ale jeśli MG planuje lada chwila wrzucić nową fabularkę, to temat przyszłej współpracy możemy obgadać w technicznym, żeby nie blokować biegu fabuły.


 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline