Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2021, 09:31   #39
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
8 sierpnia 2050, Blairsville

- Do tej pory myślałeś, że taki survivalowy żółtodziób jak ja wyruszył z NY, bo może gdzieś w świecie jest potrzebny komuś lekarz? - zaśmiał się JD. - Wheeling w stanie Ohio. - John zabrzmiał jakby czytał przedwojenny atlas turystyczny. - W sumie sam nie wiem za wiele na temat samej mieściny poza tym, że mają tam prawdziwy, nieskażony wojenną zawieruchą szpital. Wheeling jest po drugiej stronie Pittsburga niż Avonmore. Droga wiedzie albo przez Nowy Greensburg albo przez napromieniowane tereny. - Davis westchnął ciężko. - Mam już garść teoretycznych porad jak dojechać na miejsce zatem wystarczy teorię przełożyć na praktykę i będziemy na miejscu. Dla siebie mam stanowisko pewne, ale nie wątpię, że przy odrobinie szczęścia i uśmiechnięciu się tu czy tam uda się coś spokojnego załatwić i tobie. - pokiwał głową medyk. - O ile jesteś gotów na jakiś czas wyrzec się życia poszukiwacza przygód...
 
Lechu jest offline