Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2021, 17:14   #23
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
- Państwo szanowne mam pytanie, a w szczególności Pani Thenie. Czy wytypowanie kogoś z takim wyróżnieniem to głos? Bo tego computra tak jakby wskazała, a Pan Żelasko swą wypowiedzią tą no uwagę swoją gadką zwrócił na to mi.- wypowiedział się wszywka.


- Gdybym tylko potrafiła zrozumieć choć jedno twoje ludzkie słowo, na pewno głęboko wzięłabym je sobie do serca i zastanowiła się nad pytaniem z powagą. Jednakże... - uniosła nieco głos. Jej mina zastygła w bezuśmiechu - ... pajacom mówimy "Nie dziś, nie jutro - nigdy".

Zajęła z powrotem swoje miejsce, aby ponownie zająć się kufle piwa. Cyrk Ironmana przerwał pewnemu Doktorowi przemowę. W oczach Theny widać było rozbawienie, jednak przemilczała.

- Thena - przedstawiła się lustrując go od góry do dołu - Mam nadzieję, że nie będę zmuszona do podjęcia radykalnych metod w twoi kierunku. Byłaby szkoda.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline