Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2021, 12:51   #31
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Fury stał z boku i bez widocznych emocji obserwował zachowanie pozostałych. Mówili w sumie niewiele, ale przekazywali całkiem sporo informacji. Dyrektor powoli zaczął układać w swojej głowie zależności i powiązania między pozostałymi, tworząc w ten sposób zalążek sieci, która prędzej czy później, objawi się przed nim w całości.

Miał już pierwszych kandydatów do bliższego przyjrzenia się. Miał też takich, którym wstępnie mógł zaufać... Chociaż nie. Nie zaufać, a tolerować, być może zawiązać z nimi współpracę, ale nie ufać. Wiadomo co się stało ostatnim razem, gdy komuś zaufał.


Nicholas otrząsnął się ze strasznych wspomnień. Gra trwała w najlepsze, a on nie zrobił jeszcze nic. Początkowo zdziwiło go zachowanie blond-piękności i tak szybki głos oddany na Jarvisa, ale może w tym szaleństwie była metoda? Może faktycznie lepiej wyeliminować kogokolwiek, zawęzić grono podejrzanych? Nocą i tak padną trupy, a bezczynność jest tym, na co liczą nasi przeciwnicy.

- Jarvis, a może powiesz parę słów w swojej obronie, bo jak widzisz Twój tłum z pochodniami i widłami szybko rośnie? - Fury najlepiej ze wszystkich obecnych wiedział, że etyka i skuteczność nie są pojęciami bliskoznacznymi. Choć po cichu liczył na to, że twór Starka powie coś istotnego i wówczas dyrektor będzie mógł cofnąć swój głos. I tak bardziej zależało mu na informacjach niż czyjejś śmierci.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline