Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2021, 14:49   #1
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Plany na przyszłość

Cześć Wam wszystkim, dużym i małym.

Planuję w przyszłości, po zamknięciu prowadzonych sesji (tak, tak, planuję je skończyć dla odmiany) poprowadzić coś, co dla mnie było by tematem dziewiczym. Mianowicie chodzą mi po głowie dwie koncepcje:

1. Gasnące Słońca: taka tam sobie kosmiczna odyseja, zabawa w kupców, szmuglerów, piratów i zdobywców. Naczytałem się Webbera i mnie naszło na kosmos. Gracze pewnie mieli by jakiś środek lokomocji, może wplątali by się w jakąś intrygę (tak u mnie bez intryg nie da rady). Może otarli o jakąś wojnę, lub jakąś wywołali chcący czy nie chcący.

2. Ponure polskie peryferia: dzisiejsze czasy, jakieś odludne miasteczko/wioska. I tajemnica w którą niechcący wdepnęli by Gracze. Gracze zaś to grupa studentów, taka paczka, którą wspólny wyjazd rzucił by w wir wydarzeń w których nie chcieli się znaleźć. Coś w stylu BlairWitch cośtam. Klimat od grozy, przez kryminalny po zabawowy. Wspólna wyprawa zakończona... No właśnie. Jak?

Obie sesje najpewniej były by jednostrzałówkami, ale może się w tym odnajdę i nie dam ciała. Dla tego próbuję założyć tę sondę, może mnie naprowadzicie, albo zupełnie wyleczycie ze złudzeń wskazując właściwe mi, osadzone w fantasy, miejsce.

Czekam na rady, głosy i uwagi.

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem