Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2021, 17:51   #4
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
1 GS: Dokładnie taki miałem plan z tym małym stateczkiem i wielkim zamieszaniem. Co do intryg to raczej w taki sposób, że Graczy to dotyka ogólnie, bo gdzieś tam wepchnęli łapy i komuś coś popsuli. Gildie handlowe, badanie kosmosu, kopalnie w pasach meteorów, jakaś militarna awantura. Tak to mniej więcej widzę. I Gracze będący szczęśliwymi posiadaczami maleńkiego frachtowca ciut przebudowanego. Duża ładownia, jakieś szkieletowe uzbrojenie, jakieś nowatorskie przeróbki i prowizoryczne naprawy. I biznes do zrobienia.

2. Uchylę rąbka kiecki: Planowałem że Gracze są znajomkami, którzy jadą na prowincję, jakieś mazurskie albo kaszubskie peryferie, bo jeden z nich otrzymał spadek po zmarłym krewnym. Stary miał opinię dziwaka, ale zostawił swój domek, który znajduje się (może też odziedziczył) w leśnej głuszy, jednemu z nich. Reszta przyłączyła się "do wyprawy" by chwilę odpocząć. Wiadomo lasy, jakieś jeziora, będzie fajnie. No i właśnie raczej nie będzie.

Tak mi to w głowie gra.

p
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem