Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 10:20   #96
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
[Wtracenie dla Tristana]

- Pani wybacz... ale zmysły jeszcze nie w pełni mnie słuchają czy zechciałabyś wyjawić mi swe imię bym mógł sławić twą urodę i miłosierdzie jakie twe zacne serce okazało nam rozbitka?

Delikatny rumieniec wykwitl na jej policzkach gdy uslyszala twe slowa.

- Minionett, Minionett Rodrigo. Jestem bratanica biskupa Miguela Alonzo Rodrigo. Musiales o nim slyszec kawalerze. Ta wyspa jest jego wlasnoscia podobnie jak ja.

Ostatnie slowa wypowiedziala ze smutkiem i natychmiast tez odwrocila glowe tak abys nie widzial jej twarzy. Dlonie miala mocno zacisniete na bialym kawalku plutna, ktorym dotad chlodzila twoje czolo. Zapadla cisza.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline