Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 12:20   #99
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
-Stań za mną. Twój rapier pęknie jak będziesz tak parowała nim ciosy mieczy. Zaczekaj na odpowiednią chwilę i uderzaj sztychem zza moich pleców, tak będziesz najskuteczniejsza. Ja ich opędzę i wystawię tak żeby sie odsłonili.

Szepnął do dziewczyny i związał swoją klingę z mieczami strażników. Uderzał szybkimi cieciami kierowanymi na głowę tak by przeciwnicy musieli wysoko parować odsłaniając korpusy na pchnięcia rapiera Midnight. Współpracując w ten sposób mieli jakieś szanse na przeżycie a nawet na zwycięstwo. "Myśl i wykorzystuj zalety swojego stylu walki i uzbrojenia a pokonasz każdego. Pamiętaj" Gdzieś z głębi jego głowy wypłynęły słowa pierwszego nauczyciela szermierki. Uśmiechnął sie pod nosem kontynuując obraną wcześniej taktykę walki.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline