Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2021, 22:50   #44
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Adrian Toomes, zwany też Vulture, rozglądał się dookoła skonfundowany, próbując sobie to wszystko ułożyć w głowie. Albo ktoś go naszprycował prochami, ale brał udział w najdziwniejszej rozgrywce w swoim życiu. On, drobny przedsiębiorca któremu korporacje dały w kość jak wielu Amerykanom, tak że musiał zrobić parę nie do końca legalnych interesów by związać koniec z końcem i zapewnić godny byt rodzinie... - co go niby łączyło z tymi wszystkimi cudakami i bożkami? Może to że jego córka poszła na studniówkę z pierdolonym Spider-Manem? Przynajmniej Petera tutaj nie widział i dobrze.... - Zmrużył oczy, przechodząc spojrzeniem od zwłok do pozostałych uczestników tej chorej rozgrywki.

- Dobra, zróbmy swoje, wygrajmy tę grę i chodźmy do domu....nie wiem jak wy ale ja mam do kogo wracać na kolację. A Tony Starka żałować nie będę, bo to pełen hipokryzji megolaman, który nie zasłużył sobie żeby tak nad nim beczeć - ilu uczciwych Amerykanów zostało zrobionych w wała przez Stark Industries jak ja? Nikt już nie myśli co jest dobre dla klasy średniej, dlatego musiałem wziąć sprawy w swoje ręce...- spojrzał z dumą na swój kostium.

- Nie wiem czy nam wiele przyjdzie z zastanawiania się dlaczego akurat Stark i Rzepa byli celami - Starka chyba Mafia uznała za groźnego typa, bo pamiętam że jego poprzednie wcielenie też zginęło 1 nocy ostatnio. Stark głosował na gadające pudło, ale czy Mafia wybrała by go na cel gdyby Jarvis rzeczywiście był jej członkiem? Dobre pytanie, w końcu padło na niego sześć głósów. Ale bardziej coś mi nie pasuje u Pana, Panie Thanos. Teraz mówisz żeby ostrożnie głosować a wcześniej byłeś drugim głosującym na Jarvisa, po tym jak Thena oddała 1 głos. Skad ta zmiana taktyki? Wzywanie do ostrożności to dobra strategia dla Mafii - pozwolić by Miastowi rzucali podejrzenia na Miastowych, prawda?
 
Lord Melkor jest offline