Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2021, 01:58   #48
Luc du Lac
 
Luc du Lac's Avatar
 
Reputacja: 1 Luc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputacjęLuc du Lac ma wspaniałą reputację
Wywołany przez Thenę, Taneleer, czy jak kto woli - Kolekcjoner, powoli podniósł się z fotela. Krzywy uśmiech zagościł na jego twarzy.

- Jestem to całkiem nowy, nie do końca ogarniam te wasze... No ale w temacie. Jeśli dobrze zrozumiałem zasady tej... zabawy Podglądaczy, to czas jest kluczowym elementem gry. Im więcej mają go "Miastowi" tym lepiej dla nich - mogą zebrać informacje, i dokonać właściwego wyboru.

Wbił twarde spojrzenie w Thenę.

- Oczywiście Mafia i koledzy mają dokładnie inną optykę na sytuację. Muszą uderzać szybko i skutecznie. Czego dwoje z nas już doświadczyło. Dostępny czas znacząco się zmniejszył.

Powolnym krokiem ruszył na środek sali. Potoczył wzrokiem po zebranych.

-Jeszcze wczoraj było nas dziesięcioro... plus sześcioro którym się spieszyło. Tak też wyglądało głosowanie...

Na chwilę zamilkł, zatopił w myślach.
Wzruszył ramionami, spokojnym silnym głosem oznajmił
- Wnioskuję o wykluczenie z Domu Wielkiego Brata Thenę
- Wnioskuję o wykluczenie z Domu Wielkiego Brata Thanosa
- Wnioskuję o wykluczenie z Domu Wielkiego Brata Jessice Jones
- Wnioskuję o wykluczenie z Domu Wielkiego Brata Nicka Fury'ego
- Wnioskuję o wykluczenie z Domu Wielkiego Brata Strażnika Krypty
- The last but not least, wnioskuję o wykluczenie z Domu Wielkiego Brata Wszywkę.

Ciszę która zapadła, przerwał dźwięk otwieranej karafki i lanego wina.
- Zaschło mi w ustach


- Mamy jeszcze kamienie! Użyjcie ich póki czas! Wiecie na kim.
- Pozostałe rozmowy i decyzje proponuje toczyć w węższym gronie... ośmiu osób.


Z uśmiechem opadł na pobliski fotel.
 
Luc du Lac jest offline