Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2021, 09:52   #61
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, chciałbym zaproponować posunięcie akcji do przodu. Jak zapewne zauważyliście, spełniłem Wasz postulat sugerujący dłuższe czasy oczekiwania na wpisy graczy, ale sądzę, że w tej kolejce doszliśmy już do finiszu. W związku z tym chciałbym Was zapytać o dalsze plany. Purcell jest zabezpieczony i w śpiączce, wyniki jego badań są znane (i nie wykazują niczego, co byłoby dla Was zagrożeniem). Francis czuwa nad pacjentem, broń palna z powrotem w depozycie. Możemy też przyjąć, że kontrola kapsuły została zakończona i nie odkryliście tam niczego podejrzanego (pominąłem tylko eksplorację zbiornika toalety, ale jak Elenor się uprze, to i tam może szukać ).

I co teraz? Pakujecie Purcella w wolną kapsułę hipersnu i odlatujecie w miejsce docelowe? Robicie postój i czekacie na jego wybudzenie? (które po jakimś czasie rzeczywiście będzie można stymulować hormonalnie). Obserwujecie tender czy może wykonujecie wokół niego jakieś manewry? Próbujecie zbadać zanikający obłok gazów? Inne pomysły?

Mam taki pomysł na scenkę łączoną dla Jenny i Elenorsara z konwersacją między Chloe i Elenorem - moglibyście pogadać między sobą w trybie fabularnym, aby podzielić się podejrzeniami i zaplanować coś dalszego. O’Briena możecie użyć w swoich wpisach jako NPC-a wedle swego uznania.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline