Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2021, 09:57   #50
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kolejny Zobacz post
- Jest jeszcze jedna rzecz. Jeśli ktoś został zablokowany również powinien to zadeklarować. Choć może to być obusieczny miecz... Uczyni naszą bitwę ciekawszą.



Spojrzał na nowoprzybysza, który od razu rzucił w niego głosem.
- Nie namawiam tyle do ostrożności, co do cierpliwości. Z chęcią oddam swój głos po wypowiedziach innych, być może znowu na Jarvisa. Nie wygramy bez linczowania. Co do pierwszego dnia: wtedy żadna znacząca informacja nie mogła się pojawić. To było ryzyko, które podjąłem. Co jest bardziej zastanawiające, to że jesteś drugą osobą która pojawia się i rzuca we mnie ślepym głosem. Po drugie, identyczne zachowanie Theny nie zwróciło twojej uwagi? Ona zagłosowała jaka pierwsza i dzisiaj stwierdziła, że Jarvis po prostu nie reaguje na zaczepki i że nie może go oskarżyć bez dowodu. Jaka jest więc różnica która skłoniła cię do zagłosowania akurat na mnie? Rzuciłeś monetą... Czy może łączy was coś więcej?
Vulture nie okazywał strachu na widok kolejnego dziwoląga który mu się przyglądał.
-Thena zagłosowała pierwsza na Jarvisa, ty drugi - z mojego doświadczenia Mafia lubi podczepiać się pod lincze bardziej niż je inicjować żeby nie być obwinianym o śmierć Miastowego. Po drugie mam wrażenie że Thena próbuje rozwikłać tę rozgrywkę. Mam nadzieję że się nie mylę.

- A swoją drogą Pani Jessica Jones mogłaby by się na głos podzielić swoimi podejrzeniami zamiast mruczeć coś pod nosem....

 
Lord Melkor jest offline