Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 16:11   #90
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Otto podszedł do Lilawandera i powiedział mu szeptem
-Spokojnie przyjacielu, wiem, że to hołota i chamy ale mają przewagę a my jesteśmy zmęczeni. Odejdźmy stąd i chodźmy w jakieś porządniejsze miejsce.- po czym odwrócił się do rozbawionych krasnoludów.

-Panowie! Nie sądzicie, że takie zachowanie uwłacza wojownikowi, a tym bardziej, że należycie do tak szlachetnej rasy. Zawsze słyszałem, kierujecie się honorem, że nawet wobec znienawidzonego przeciwnika i nigdy nie musiałem w to wątpić. A co tu słyszę? Wyzwiska i groźby skierowane do ciężko rannego. Nawet jeśli to elf nie powinniście tak postępować, bo choć jego rasa nie wykazała się w obronie tego grodu to udowodniła, że są przeciw chaosowi walcząc wspólnie z nami w innych regionach. Jeśli chcecie to odejdziemy, nie chcemy z wami zwady. Chodźcie przyjaciele znajdziemy przyjaźniejsze miejsce.- ostatnim zdanie skierował do nadal czekających kompanów.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej

Ostatnio edytowane przez John5 : 04-09-2007 o 16:15.
John5 jest offline