Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2021, 11:28   #183
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
W momencie kiedy wspominano o magicznych wieżach, druid postanowił zrobić sobie krótki odpoczynek. Zzrzucił kupę zebranych klamotów obok poprzednich i milcząco dołączył do rozmowy. Sugestywnie spojrzał na hobgobilina by kontynuował. Wyraźnie niezrozumiany, sam zagadnął o kontynuację
- Co to za wieże? Jak wyglądają w środku? -

- Kamienne, czarne, magiczne na pewno - wzruszył ramionami hobgoblin - W środku jest tylko długi tunel. Wchodzisz w jednej, wychodzisz w drugiej. Idealne do szybkich akcji militarnych-

- Ktoś je otwierał? Ta co wchodziliście była tam na stałe, czy też znikła? Tunel miał jakieś ozdoby, znaki? - towarzysze którzy znali druida mogli bez problemu wyczuć że Hans wypytywał bardziej napastliwie niż zazwyczaj

- Coś tam było, jakieś koślawe znaczki. I nie wiem, nie dostawaliśmy instrukcji działania - prychnął Mahzran.

- Nie wiesz czy wieża do której wcześniej wszedłeś tam była? - krasnolud założył rękę na rękę

- Nie wiem, czy znikła, bo mnie tam nie było. Wcześniej jej nie było, jakoś ją stworzyli, przywołali, cholera wie co
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline