Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2021, 02:33   #1619
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 116 - 1940.VI.14; pt; ranek; Tuluza

- No to mój post jest. :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 12.03. Czyli jest 7 dób na sklecenie posta :> I możliwe, że jest to ostatnia tura BG w tej sesji.


Stan Zdrowia:


ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy;



@Wszyscy


- W grze w tej turze minęło ok 3 dni. Te dni agenci przesiedzieli w areszcie policyjnym w Tuluzie. Skoro poddali się bierności "aż coś się wydarzy" no to spędzali czas na nicnierobieniu w celach. W osobnych celach.

- Chronologicznie to poprzednia tura działa się we wtorek, w środę rano aresztantów odwiedził Jean obiecując coś zrobić. Udało się w piątek rano czyli na początek tej tury.

- Na koniec tury agenci wychodzą z komisariatu i mają właściwie wolne pole działania. Francuscy agenci mają zostać we Francji a Noemie i Franek jakoś wydostać się z kraju i dostać do Anglii. Noemie i Frank nie mają przy sobie żadnych dokumentów ale w wojennym chaosie to nic wyjątkowego.

- I raczej jest to ostatnia, pożegnalna tura. Perypetie wydostania się z Francji. Na jakiś tydzień czy dwa. Ja w swojej ostatniej turze pewnie opiszę już z perspektywy powrotu do Anglii i jakieś może podsumowanie. I myślę, że koniec tej misji to dobry moment na zakończenie tej sesji.


---



- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś nie jest klarowne albo zapomniałem o czymś to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline