Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2021, 09:05   #127
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
(. Bronił mafii? Wolne żarty. Iron Man nawet jeśli był w mafii przed zamianą jak sugerujesz Jarvisie, to teraz jest z miastem.

- I ponownie robisz to samo. Wkladasz w moje usta słowa, których nie powiedziałem by potem je obalać.
Nie napisałem że bronił mafii, jak usilujesz wpierać. Napisałem że "bronił mafiozów, na których złość była jego zdaniem nieuzasadniona" - ponieważ bronił ich przed oskarżeniami o tchórzostwo. I przed niczym więcej. Żeby nie było właśnie wylewu żalów i oburzenia. Tu się zgadzamy. Nie bronił ich przed linczem. Ba, dzięki jego słowom może nawet uda się jednego mafioze zlinczować.
Znamienne jest że znów zamiast odnosić się do tego co mówię, wymyślasz sobie chochoła*, żeby z nim powalczyć.

*https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sofizmat_rozszerzenia
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline