Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2021, 15:40   #62
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Kilka pytań do ostatniego wpisu z wyburzeniem.

1. Na kiedy ustalamy deadline na wpisy? Chodzi o to, aby każdy miał świadomość ile mamy czasu na tekst. Abyśmy później niepotrzebnie nie czekali na kogoś kto nie ma zamiaru się wypowiadać (jak ktoś wie, że się nie wyrobi, a chce coś napisać to przecież może dać znać, raczej nikt nie będzie czuł się przez to pokrzywdzony).

2. Ja postaram się jakoś wypełnić te wolne półtorej godziny, ale nie wiem jak mi to wyjdzie. Kolejny tydzień ponownie będę miał problem z internetem.

3. Jak chyba dobrze rozumiem, to reszta postaci poza Francisem, jak na razie nie może nic zrobić w związku z wyburzeniem Purcell? Bo nikt o tym jeszcze nie wie, a do kolejnego wpisu Taurona nie wiemy jak zachowa się jego postać. Może zamiast poinformować nas sam będzie wolał zadać pytania, albo zamiast poinformować najpierw kapitan to będzie wolał dać znać Solbergowi jako solidarności w firmie, aby ten miał pierwszą styczność.

4. Czy w związku z tym, że będę próbował najpierw opisać czas przed wyburzeniem oraz jeszcze nieznaną mi reakcja Francisa, to czy na kolejkę mogą być 2 wpisy, albo więcej? Nie wiem kto da jako pierwszy wpis, Solberg o tym co robi, czy ja z wydarzeń.
 
Elenorsar jest offline