Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2021, 15:22   #40
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Hej

Widzę, że ciut odbiegliśmy od tematu Nie to, że się gniewam czy coś, ale zapomnieliśmy chyba chwilowo o najważniejszym

Więc tak, podsumowując:

1. Lady Europa zwróciła na was swą uwagę.
2. Ocaliliśmy siostrę Mephisto.

Rzeczy, która dalej nie są dla mnie zbyt oczywiste:

1. Czemu z początku BG sobie nie ufali i jak to przezwyciężyli.

Ogólnie wizja tego, że nasz Outsider się pojawił na środku ulicy i się zrobiło zamieszanie, hm... znaczy, mogło tak być, a;le nieco brak mi tutaj czegoś "epickiego"? Znaczy, pewnie spowodowałoby to korek/wypadek na drodze i trzeba by było się tym zająć... ale czy to by zwróciło uwagę Lady Europy? I gdzie tutaj ta wielka cena za zwycięstwo z Playbooka Doomed? Takie to nieco... sam nie wiem, nie pasuje mi osobiście. Może jakiś Wróg - taki przez duże W - wmanewrował w coś część postaci i przez to na początku mieli sprzeczne cele? Hm?

2. Nie wiem też jaką wielką cenę zapłaciliście za zwycięstwo. Znaczy, zasugerowana przez Was wydaje mi się, hm... niedostatecznie mroczna i poważna (pamiętajmy, Doomed to bardzo mroczna postać).

Znaczy, tak się osobiście na to zapatruję, nie wiem, może macie odmienną perspektywę?
 
Kaworu jest teraz online