Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2021, 23:06   #974
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Zostaję z Rinem... Może mnie potrzebować. - westchnela córka Kaburagiego.
- Nie musisz, ja będę spac z tatą - zaoferował Rin.
- Cóż... Ja mogę mieć jeszcze coś do załatwienia. Nie musicie czekać na mnie - Daichi podrapał się po głowie.
- Jak telefon do wujka Sugi.
-Może i coś bardziej przykrego... Dlatego pilnujcie się nawzajem. Ot, na wszelki wypadek. I Hidekiego też...
-Przed innymi czy żeby on nie zrobił czego głupiego?-
głos Kohaku ociekał sarkazmem. Tobio zaś skrzyżował ramiona na piersi zanim zmierzył drugiego chłopaka pogardliwym spojrzeniem.
- Obie opcje wchodzą w grę... - Kaburagi został poparty potakującym kiwaniem. I to przez trzy różne głowy. Kurde, jakby Tobio nie wyskoczył z czymś tak absurdalnym to zacząłby go nawet lubić. - Tobio, rano nadal będziemy mieć do pogadania... Lepiej się wyśpij
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline