Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2021, 17:13   #975
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Enkh, posłuchaj... - zaczęła Aiko, nie do końca wiedząc, co powiedzieć - Wierzę w Panią Sato. I w Awatar Korrę. Musisz pamiętać, że to jej rodzina. Wiem, że Zaheer może uchodzić za... kłopotliwego - zakończyła niezgrabnie - ale wydaje mi się być póki co kompletnie nieszkodliwy i po naszej stronie. Znam teorie, w które wierzysz, ale jestem pewna, że nikt w tym sterowcu nie życzy nam źle. Jeśli nie czujesz się na siłach fizycznych, psychicznych lub moralnych, możesz w każdej chwili odejść i pójść swoją drogą - wyjaśniła coś, co uznała za oczywiste, ale czego Enkh mogła nie dotrzec - Niemniej jednak wolałabym mieć Cię przy sobie, jako swoją przyjaciółkę - uśmiechnęła się lekko, patrząc Tkaczce Wiatru w oczy - Myślę, że mamy szansę zmienić świat na lepsze, jeśli tylko wszyscy będziemy pracować razem. Nie uwierzę Enkh, że nie chcesz być częścią czegoś wielkiego i pięknego. I rozumiem, że przy swoich poglądach na rzeczywistość, możesz mieć swoje obiekcje. Nie proszę Cię, być zaufała pani Sato, Zaheerowi ani nikomu innemu. Ale, proszę, zaufaj choć mi. Dobrze?
 
Kaworu jest offline