Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 23:24   #4
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Ja nie straszę bo to nie jest moim celem przypominam sobie tylko ile miał poratal problemów po wydaniu Władcy Zimy. Nie znam Q10 to się nie mogę wypowiadać. Ale jak wcześniej pisałem czy nielepiej było by dojść do porozumienia z Portalem co do udostępnienia ich mechaniki oczywiście twój projekt może im się nie spodobać jesli świat nie będzie dopracowany.
Co do mechaniki jest dobra zresztą zawsze podobala mi się ta mechanika ale patrz wyżej co napisłem jaki jest sens wydawnia jesli potem narażasz się na problemy, jest ona jednak zbyt podobna do tamtych produktów.

Edit:
Jaki sens jest w torzeniu mechaniki komercjalnego produktu bo takim jest w zamierzeniu ten produkt jeśli nie możesz jej użyć nie narażając się o oskarzenie o plagiat i patrz wyżej ta mechanika jak i znak handlowy jest zastrzeżona patentem.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 09-09-2007 o 18:07.
Cedryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem