Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2021, 21:27   #11
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Adam schował zegarek do kieszeni słuchał reszty zastanawiając się nad tym, ile prawdy chce ujawnić? Sposób wysławiania Błażeja wskazywał, że jest zawodowym zbirem, przestępcą, który sądzi, że inni postępujący zgodnie z zasadami społecznymi to naiwniaki, których należy wykorzystać... Takie osoby mogą okazać się przydatnymi współpracownikami w niektórych sytuacjach.

- Panie Nowak, skoro mamy ze sobą pracować musimy sobie ufać zagram z Panem w otwarte karty. Moim celem jest przeniesienie dublera mojego zmarłego młodszego brata z umierającego świata... To, że teraz nie wiecie jak to zrobić nie znaczy, że jest to niemożliwe... Oczywiście, najpierw musiałbym się upewnić, że bezpłodność z tamtego świata nie wynika z jakiegoś wirusa. Mówię o tym, bo będę potrzebował pomocy waszej organizacji żeby wyjaśnić, czemu ktoś martwy wrócił do życia. Moim celem, pracy dla waszej organizacji będzie znalezienie metody na bezpieczny transport dla żywych osób jasne dla mnie jest, że będę wypełniał dla was inne cele jak w każdej pracy, ale to będzie mój główny cel, do którego będę dążył i chciałbym uzyskać pomoc waszej organizacji, aby go wypełnić - Wyjaśnił zdecydowanym głosem.
 
Brilchan jest offline