Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 00:42   #98
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
„No to wpadliśmy w gówno po same uszy.” – pomyślał Wolfgang. Zerknął na salę. Widać wszyscy świetnie się bawili ich kosztem. Tylko ten człowiek i zabójca siedzieli spokojnie i nie szydzili z nich. „Kiepsko. Otto jest ranny a Liliwander w burdach chyba nie jest zbyt mocny. Sam nie dam rady. Czy mogę liczyć na pomoc tego człowieka i zabójcy? Pewnie nie. Który głupiec będzie się narażał dla nieznajomych? Ech cholera…” Spojrzał twardo na krasnloluda. Podszedł do Chloe i podał jej Calehira. Dał jej sygnał oczami aby wyszła z karczmy jak najprędzej. Gdy już upewnił się że medyczka zabrała rannego z dala od tych podchmielonych krasnali zwrócił się do krasnala. ‘
- Nie szukamy kłopotów. Jesteśmy zmęczeni i szukamy noclegu. Skoro właściciel tej karczmy nie chce zarobić to trudno. Jednak czemu nie dacie nam wyjść w pokoju. Cóżeśmy wam uczynili? Mój kompan dobrze prawi. Rozumiem że dzielni z was woje i patrioci ale czas wojny nie usprawiedliwia do takich haniebnych czynów. Wiem iż honor jest największym skarbem wojownika. Skarbem którego nie oddadzą choćby mieli zginać. Czyż nie tak obrońcy Middenheim? Przybywam z daleka ale nawet tam dotarły opowieści o potężnych i nieugiętych obrońcach miasta wilka. – rozejrzał się po sali. Wolfgang na wszelki wypadek nie wykonywał żadnych gwałtownych ruchów.
-Pokój. Nie dosyć wam wojny, krwi i krzywdy? Czy na znak pokoju przyjmiecie po kuflu piwa na mój koszt? – spytał tłum swoim spokojnym i miłym głosem. „Wole już stracić pieniądze a nawet zdrowie niż ukorzyć się. Niedoczekanie ich. Oby rybki chwyciły haczyk i zadowoliły się darmowym kuflem. Kiedyś sobie odbiorę z nawiązką.” -myślał
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline