Wątek: Slayers RPG!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 12:56   #113
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Filia; z nadzieją powtarzasz, że chcesz znaleźć Valgaava. Plum, plum, plum....- 11 razy ‘plum’, odpowiedziało ci jezioro, kiedy wrzuciłaś kamyki.

Lina; sceptycznie podchodzisz w myślach do całej sprawy, choć nie chcesz dołować Filii. Komary narobiły ci na rękach i twarzy z 20 czerwonych bąbli i zajmujesz się tylko i wyłącznie odganianiem ich od siebie.

Amelia; siedzi zmachana, z jęzorem do dna [łodzi, nie jeziora], z wielkim pokomarowym bąblem na środku nosa.
- to nie fair, to po prostu niesprawiedliwe;( - powtarza zbolała.

Zelgadis; siedzisz spokojnie, zadumany. No, wreszcie kamienna skóra na coś się przydała! Komary z powykrzywianymi kłujkami fruwają bezradnie wokół ciebie, obiecując krwawą zemstę

- Miss Lina!!! – Amelia zerwała się naraz energicznie. – Patrzcie!!! – wskazuje łapką w ciemną wodę.

Zauważacie malutkie bąbelki na wodzie, koło łodzi, gdzie wrzuciliście kamyki. Ślad z bąbelków zaczyna przesuwać się ku brzegowi.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline