Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2021, 19:17   #18
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Zrób trybunał, oznacz do kogo jakie argumenty przemawiają, kogo ciężej przekonać, kogo ciężej przekupić, kogo ciężej zastraszyć i takie tam.

O czymś takim właśnie myślałem Anonim dobrze to ujął. Lista postaci i ich wywoływaczy. Gracza mogą nawet być świadomi tej listy, mogą widzieć że ją masz ( oczywiście bez zawartości), wtedy jak ci zarzucą że mataczysz ( jako MG) to możesz im odpowiedzieć że lecisz z tego co miałeś przygotowane wcześniej a nie naginasz aby im dowalić.


Ja tak rozegrałem licytację, sesja na chwile zmieniła się w Larpa gdzie tylko jeden BG został oddelegowany, a reszta graczy weszla w role NPC ze swoimi karteczkami. Oczywiście u Ciebie oskarzeni są wszyscy, wiec nie dasz im tych kartek, sam bedziesz musiał rozegrać.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem