Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2021, 06:16   #314
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Jessica Jones
Thena była jednak kimś zupełnie innym, wyróżniającym się na tle większości. Podeszła do niej i złapała za ubranie.
- ByÅ‚o ci kiedyÅ› tak wstyd, że ktoÅ› czuÅ‚ do ciebie tak wielkÄ… pogardÄ™, że widziaÅ‚aÅ› to w jego oczach? Toczy siÄ™ w tobie czarne gówno. Wypacasz to przez skórÄ™, ale ono nadal tam jest!Â-
Thena odchyliła głowę do tyłu i lekko w bok. Odór alkoholu z ust Jessici był zbyt intensywny, aby dało się go znieść. Tani bourbon z jej wyziewu, gryzł nozdrza i szczypał po oczach.

- Byłaś dzielna, Jessico. Rozumiem twoją zlosc, choć mam wrażenie, że i tak jestes z niej zbudowana i nie powstała na potrzebę chwili. Prawda jest taka, że mimo trudnej roli do odegrania, powinnaś to wygrać. Twoi koledzy nie popełnili błędu, zrobili po prostu coś dobrego. Wierzyłam, że może być w nich ta cząstka i wiem, że w tobie też jest. Gdyby celowali we mnie i Thanosa, mieliby większą szansę niż pozbywając się Rocketa, który niestety do gry wniósł tyle, co smród szczurzego futra - Thena westchnęła. Kiedy Jess puściła ją, odeszla parę kroków i zerknęła ku górze, w rozciągający się nad nimi kosmos.

- Nie mogłam nawet oplakac śmierci Gilgamesha. Będąc ciągle podejrzaną o zło, tylko dlatego, że pokazałam swoją siłę, pewność siebie, agresywne metody. Musiałam udawać, że nic dla mnie nie znaczył, a tak naprawdę był dla mnie wszystkim i gdybym tylko domyśliła się do czego zmierza, nie pozwoliłabym aby zginął w nocy. Umarł przeze mnie. I nigdy sobie tego nie wybaczę. - kobieta uroniła łzę. W końcu mogła. Ufali jej i mogła sobie pozwolić na chwilę słabości.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline