Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 18:14   #102
Zafrire
 
Zafrire's Avatar
 
Reputacja: 1 Zafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znany
Sagromor popatrzył na elfa, który do niego podszedł. Kiedy usłyszał co do niego powiedział, wstał od stolika i spojrzał elfowi w oczy.
- Z ludzkim pomiotem się zgodzę, ale pamiętaj, że nie miałem wyboru, taki się urodziłem i z karczmy nie wyjdę, bo nie mam takiej ochoty, to Ty mogłeś być na moim miejscu - stał spokojnie i niewzruszenie, po chwili nachylił się do elfa tak i mówił tak, że tylko on go słyszał - zresztą zabiłem już wielu ludzi, tylko za to że nimi są,a mnie jeszcze nikt nie tknął, ale jak chcesz możesz być pierwszy, ale bez walki się nie obejdzie - kończąc wypowiedź na jego twarzy zagościł, dobrze już znany ironiczny uśmiech - bo jeśli mam ginąć to nie bezczynnie, ale wiec że sprawisz mi tym przysługę - ostatnie słowa wypowiedział już normalnie, a kiedy skończył mówić, spojrzał co z Garretem, po czym patrzył co zrobi elf.
 
__________________
Irokez lub glaca to powód do dumy...
Zafrire jest offline