Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 18:59   #20
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Elf poprawił płaszcz, a gdy tylko znaleźli się na zewnątrz przywołał sokoła. Piękny ptak zatoczył małe koło by usiąść na ramieniu Kseta. Na ramieniu miał kawałek skóry który uniemożliwiał przebicie się przez nią szponami. Przez chwilę jakby porozumiewał się z sokołem. - Agrimie leć - dodał jeszcze głośno po czym sokół odleciał z ramienia i począł szybować nad elfem.

- Co do zwiadu to wkrótce będziemy wszystko wiedzieć, niestety nie znam języka złodziei, jednak jeśli objaśnisz mi teraz podstawowe znaki, to wierz mi , że załapię o co chodzi. Wystarczą na razie podstawowe komendy - kiedy iść, kiedy czekać, kiedy szukać ukrycia i takie tam. Pokaż mi jak to robisz a będę się porozumiewał z Tobą w ten sposób gdy przyjdzie taka konieczność.
W tym czasie sokół zbada teren wokół, z wnętrzem będziemy musieli poradzić sobie sami...
 
Eliasz jest offline