Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 19:21   #19
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Widzisz Junior dla mnie poruszanie tych kwestii nie jest wcale takie ważne. Milly powiedziała, że chce stworzyć swoją własną wersje świata i dlatego nie zależy mi na jego spójności z podręcznikiem czy przyjętymi przezeń zasadami że Sowa to robi to, a Niedźwiedź to…

Z tego co widzę rozmijamy się po prostu w kwestii podejścia. Wydaje mi się Juniorze, że wraz z Lornem chcecie mieć ustalone już na wstępie wszystko, żeby potem nie było niedomówień. Tymczasem ja wychodzę z założenia, że jeśli mi coś nie jest na razie potrzebne, to się tym nie przejmuję - można obgadać coś później, jeśli dana kwestia wyjdzie w trakcie sesji. Tak jest chociażby z wizerunkiem szczepu, który - moim zdaniem - powinien się tworzyć na bieżąco, już w trakcie gry.

Czy jest nam na przykład niezbędna konkretna liczba Garou, która żyje w Krakowie oraz informacja na temat ich przynależności plemiennej? Z mojego punktu widzenia - nie.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline