Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 19:27   #20
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
No właśnie, ilość wilkołaków w caernie to jest kwestia dyskusyjna. Pisałam to Lornowi - słyszałam, że 15 garou to jest średni szczep. Moim zdaniem to przesada, wszystko trzeba troszkę wyśrodkować. Założenie jest takie, że szczep na Stolarskiej jest centralnym w Krakowie, wynika więc z tego, że i największym krakowskim caernem. Ale średnim w skali, dajmy na to, krajowej. Nie chcę tutaj mnożyć bytów ponad potrzebę, bo to zupełnie nie potrzebne, założyłam więc, że gdzieś na Nowej Hucie również może być szczep, ale mniejszy, bardziej zamknięty.

Caern spokojnie mógł tam istnieć od setek lat. Nie musiał to być od zawsze jeden szczep, caern mógł zmieniać właścicieli. Nie będę tego teraz tak dokładnie określać (czy w ogóle jest to tak bardzo potrzebne?). Głowa mi tak pęka, że ledwo myślę
 
Milly jest offline