Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2021, 17:14   #12
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sen
Gdy stracił przytomność wydawało mu się, że znów jest w królestwie wody wymiaru znanego, jako Dolina. Przed nim stał potężnie zbudowany starszy mężczyzna w koronie z wodorostami zaplecionymi w siwą brodę.

- Wstydź się! Żeby krew z mojej krwi syn mojej córki i wojownika, który pomógł wyzwolić nasz lud zachowywał się tak żałośnie?! PAŚĆ OD JEDNEGO CIOSU?! Miałem nadzieje, że jeżeli cię wyrzucę hałaśliwy brzdącu to się czegoś nauczysz, ale z tobą jest tylko gorzej!
- PRZESTAŃ Nie jesteś moim dziadkiem! Tylko sennym majakiem, więc...

Chwila obecna

Ciało Cobalt Blue regenerowało się z nadnaturalną szybkością, ręka nastawiła się z głośnym chrupnięciem chłopak mamrotał coś pod nosem nagle podskoczył i krzyknął -... ZAMKNIJ SIĘ! - Rozejrzał się szeroko otwartymi oczami kilka sekund zajęło mu przypomnienie sobie rozmowy z policjantem którą podświadomie słyszał oraz uświadomienie sobie że walka skończona.

Poczerwieniał na twarzy, co było odrobinę widać mimo maski - Przepraszam Panie władzo, to nie do Pana, koszmar miałem... Ale niech Pan zobaczy ręka już zdrowa - Zakręcił nią młynka i podskoczył kilka razy, aby pokazać, że ozdrowiał.

- Speed healing to jeden z powodów, dla którego wyskoczyłem na pierwszy ogień i zrobiłem otwarcie dla reszty! Do szkoły się nie nadaje, gry są za wolne, i kto by chciał randkować z takim dziwakiem jak ja? Po za tym, bądźmy szczerzy jakby nie my to by mógł zrobić komuś krzywdę a dorosłych w okolicy nie było po za tym, to też dzieciak, więc uczciwe, że my dzieciaki pomogliśmy go uspokoić żeby super osobom nie robił złego PRu - Robił dobrą minę do złej gry, ale paradoksalnie słowa policjanta na niego podziałały. Może miał tyle koszmarów, bo za bardzo stresował się swoim heroicznym przeznaczeniem? Tata kiedyś mu powiedział, że sny nie mają znaczenia, że to tylko podświadomość oczyszcza się ze śmieci dnia codziennego i próbuje rozwiązywać problemy, które nas trapią męczą może gdyby spróbował być normalnym dzieciakiem to stałby się lepszym herosem?
- Tak naprawdę Panie władzo to ja nie mam zielonego pojęcia, co robią normalsi nie wiedziałbym gdzie zacząć – Przyznał drapiąc tył głowy w zawstydzeniu.
Brzuch zaburczał mu głośno leczenie zużyło dużo energii, którą musiał uzupełnić.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-12-2021 o 22:35. Powód: Skoro MG mówi że wygląda jakby Ed odrzucał to niech odrzuca
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem