Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2021, 21:16   #90
Wilczy
 
Wilczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Wilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputację
Pumba drapał się po brodzie podczas jazdy windą na dół. Kolejny raz spojrzał na zegarek na biomonitorze, żałując że nie ogolił się wczoraj wieczorem. Lubił być ogolony, to robiło lepsze wrażenie. Ale ostatnio jakoś coraz rzadziej mu się udawało znaleźć na to czas. Ten cały Rodriguez miał fart, że dzwonił z dobrymi wiadomościami, bo inaczej Voronin dopilnowałby, żeby szorował krawężniki do usranej śmierci.

Strefa Walki, myślał wychodząc z budynku i kierując się w mrok przedświtu, ku zaparkowanemu samochodowi. Liczył, że o tej porze znajdą tam tylko "spadochroniarzy" z wczorajszej nocy, a największe męty będą albo zbyt upalone, albo zbyt śpiące, żeby robić burdel.

- Czołem, panowie - mruknął do Stonesa i Młodego, pakując się na wolne miejsce z tyłu samochodu - Jedliście już śniadanie? Przykro mi to mówić, ale jeśli nie, to jeszcze przez dłuższą chwilę nie będziemy mieli takiej okazji. Stones, myślisz że Technicy wpadli na to, żeby chociaż kupić kawę?

Wzrok Pumby padł na kadeta MacMillana. Detektyw zwrócił uwagę na cywilne ciuchy.
- No, w końcu wyglądasz jak glina. Miałem ci powiedzieć, żebyś na dziś darował sobie mundur, bo tylko się ubrudzi - Voronin zaśmiał się krótko, po czym zwrócił do obu kolegów, wyciągając smartfona z połączeniem z policyjną bazą danych - Chyba nie powinniśmy być zaskoczeni? Nasi klienci mogli albo dać dyla z miasta, albo schować się tam gdzie wydaje im się, że ich nie dosięgniemy. Ale chyba robią się nerwowi, bo mamy kolejnego trupa.

Mamy już jakieś dane na temat tożsamości denata? Czy tym razem po prostu bezdomny NN?




 

Ostatnio edytowane przez Wilczy : 14-12-2021 o 21:18.
Wilczy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem