Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2021, 20:11   #16
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Edek roześmiał się z roastingu jaki jego ekipa urządzała Cementowemu - Mefisto, Lady D jesteście kochani - Powiedział i przytulony przez piękną rudowłosą kobietę w jednej ręce trzymał precla w drugiej batona, zagryzał jedno drugim.

W myślach błogosławił Ojca że krocze jego kostiumu było zabezpieczone przed ciosami czego efektem ubocznym było maskowanie że odrobinę, za mocno ucieszył się z bycia przytulonym przez piękną dziewczynę...

Jedzenie skończył dość szybko, przestało mu się kręcić w głowie - Panie Władzo jestem synem Bright Blue Strika i Bogini Rzeki z innego wymiaru normalność tak jak Pan ją postrzega nigdy nie była dla mnie opcją! Ale rozumiem że zrobiłem złe wrażenie zaraz to naprawię- Z żalem opuścił uścisk pięknej Diany, rozmył i posprzątał wszystkie kawałki betonu na jedną poukładany stosik.

Następnie nacisnął komunikator w masce aby połączyć się z firmą ojca i głośno powiedział - Blue Collar construction company proszę przysłać ekipę sprzątającą do Central Parku przed bankiem złodziej Manipulujący betonem zniszczył trochę chodnika, pozbierałem fragmenty ale przyda się ktoś manipulujący powietrzem żeby przyspieszyć schnięcie - Wysłuchał odpowiedzi.
- Będą w przeciągu godziny Panie władzo, Mephisto dobra sugestia z tymi unikami następnym razem zostawię pierwszą falę ataku Dianie i Mo a ty i ja możemy zająć się obroną cywilów oraz zabezpieczaniem terenu - Rzekł starając się brzmieć profesjonalnie.

Rzut na odrzucenie wyszedł mi 7
Wybieram opcje mark potential by
immediately acting to prove them wrong.

Poprzez 1. Opowiedzenie o swoim pochodzeniu 2. spróbuje sprawiać profesjonalne wrażenie :P

 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem