Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2021, 17:17   #19
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Podróż
Edek nie cierpiał jeździć pociągiem! Ta maszyna była taka wolna! Mógłby być w domu w przeciągu kilku oddechów, ale nadwyrężył za dużo energii i mimo przekąsek ledwo był przytomny ze zmęczenia, jakby nie głód pewnie by zasnął...

Po za tym, Tato mówił mu, że musi się socjal... Socjalnić ? Tak jakoś? Znaczy się zgrać z ekipą, z którą pracuje, wciąż się martwił, że w przeciwieństwie do przyrodniego rodzeństwa nie chodzi do szkoły i ma za mało kontaktu z rówieśnikami siedział, więc w hałaśliwej machinie z słuchawką w jednym uchu słuchając patter songs z telefonu powtarzalność piosenek go uspokajała.

Planował zaprosić wszystkich do tej greckiej knajpki, o której opowiadał im Mefisto tato dał mu kartę kredytową na podobne awaryjne wydatki i ucieszyłby się, że się socjali z innymi!

Powitanie króla

Speedster dziwił się, że nie może dobudzić ludzi nie pomogły nawet sole trzeźwiące, które miał w apteczce pierwszej pomocy będącej częścią kostiumu - To nie jest normalny sen ktoś im coś zrobił! - Stwierdził oczywisty fakt.

Gdy przedstawił im się król elfów błekitnowłosy bohater wystąpił przed szereg i wykonał dworski ukłon. Jego dziadek był koniec końców królem mórz, więc wbito mu do głowy trochę etykiety (inna sprawa, że odesłano go, bo w oczach dziadka nie dawał rady jej przestrzegać)

Pomiędzy bogami a prawdą to dawno nie widział elfów, choć ten jegomość nie przypominał radosnego ludu poetów, których znał z Doliny.

- Bądź pozdrowiony wasza Królewska Mość, ja Edlaue syn pędu i wody pragnę powitać cię w mieście Halcyon, które poprzysiągłem bronić... Co waszmościa sprowadza do naszego zacnego miasta? Muszę przyznać, że jesteście odmienni od elfów, których przyjemność mam znać z mej rodzinnej Doliny, lecz zapewne jest to efekt waszej szlacheckiej krwi - Kwestię tą wygłosił nie podnosząc wzroku z ukłonu.

Gdy dostali zaproszenie na ucztę chłopak mało nie podskoczył z radości a brzuch zaburczał mu donośnie - Przepraszam za nietakt, lecz wracamy z bitwy a apetyt mam równy półkowi wojska, więc z radością przyjmę zaproszenie waszej królewskiej Mości
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-12-2021 o 17:44.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem