Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2021, 20:11   #21
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Metro

- Jasne trzymaj, ale lojalnie ostrzegam, że większość by powiedziała, że to "starocie i lamerstwo”, ale ta rytmiczna powtarzalność słów uspokaja i pozwalają na czymś skupić myśli, kiedy nie mogę biec - Wyjaśnił podając koledze słuchawkę.

- Słuchaj, ty coś mówiłeś o jakieś greckiej knajpce prawda? Ojciec dał mi kartę kredytową na takie wydatki po akcji jak skończą mi się racje awaryjne. Ucieszyłby się, bo ciągle się martwi, że nie mam kolegów... - Przyznał zawstydzony.

Król Elfów

Gdy zaoferowano mu puchar wina chwycił go od razu przy użyciu super szybkości nie czekając na niczyją reakcje. W Dolinie nikt nie przywiązywał wagi do alkoholu jak w tym wymiarze... Pamiętał jak kiedyś z przyrodnią siostrą dopadli bimbrowników rzuciła mu wyzwanie żeby wszystko wypił... Musieli wypuścić bimbrowników, bo wypił materiał dowodowy cała sprawa wyciekła do prasy i zrobiła się wielka afera.

Najbardziej zdziwiło go to, że Tato nie był zły o dobrej imię Blue Strików, ale o to, że Ed niszczy swoje zdrowie! Chłopak nie rozumiał, o co tyle szumu był lekki ból głowy i trochę wymiotów, ale z jego metabolizmem ledwo poczuł delikatny szumek a smak ognistej wody mu zupełnie nie przypadł do gustu!

Elfie wino było znacznie lepsze upił kiedyś odrobinę na letnich wakacjach w Dolinie, gdy świętował udaną akcje przeciwko niedobitkom Demonów, które pokonał wspólnie z Tademem oraz Herosem.

Zaś magiczny chleb elfów był podstawą jego diety przez wiele lat kucharze wodne elfy piekły dla niego magiczny chleb którego jedna bochenek starczy aby wyżywić odział wojska przez miesiąc miał więc wobec jadła i napitku długouchych "nostalgie żołądka" jak o ujął Mephisto.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-12-2021 o 12:26.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem