Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2021, 11:00   #64
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, wrzuciłem przed chwilą do wątku sesji przebieg rozmowy pomiędzy Solbergem i Griffithem (ten znany Wam z doka). Brakuje tam tylko reakcji doktora na argumentację Theodora, ale to możemy zamknąć w osobnym wpisie (albo nawet zachować to w tajemnicy, aby reszta graczy nie wiedziała czy panowie się dogadali czy nie).

Ja pracuję obecnie nad fabularką z obrotem zaopatrzeniowca przez lądownik. Cały ten proces zajmie O’Brienowi do półtorej godziny (wystrzelenie promu, dotarcie pod Bleinerta oraz zrobienie jego oblotu wraz z fotografowaniem). I teraz ważna kwestia - musiałbym wiedzieć czy Chloe i Elenor chcą jeszcze pojawić się w jakimś wpisie fabularnym przez oblotem tendera czy też mogę wklejać ten opis jak tylko uwinę się z pisaniem?
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline