Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2021, 13:37   #26
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Książę Olch patrzył na występ Diany niewzruszony, jedynie ponosząc pytająco jedną brew. Dalej siedział na swoim rumaku, rzucając na dziewczynę spojrzenie pełne chłodnej wyższości. Było jasna, że nie chce walczyć. Przynajmniej nie w tym momencie.

Dean obserwował władcę Fae i analizował to, co widział.

- Pragnę Was zaprosić na niezwykłą ucztę – wyjaśnił Oberon II – Mam przy sobie dwa kielichy – kontynuował, zbliżywszy się do bohaterów. Rzeczywiście, z tej odległości widać było, że trzymał je w rękach. Były piękne, stworzone z najczystszego, przezroczystego kryształu. Jeden zawierał coś, co na oko wyglądało na jasne, a drugi ciemne wino.

- W jednym z tych kielichów mieści się Wino Koszmarów – pokręcił lekko ciemnym winem – Ułoży ono pijącego do snu, w którym doświadczy swych lęków. Nie jest to najprzyjemniejsze, ale istnieje wielka siła w mierzeniu się ze swoim strachem. W drugim mam Wino Snów – tym razem jasne wino zawirowało w pucharze – da ono przyjemny sen, ujawniając największe marzenie pijącego. To doświadczenie jest z kolei bardzo przyjemne. Tylko od Was zależy, z którego kielicha pragniecie upić.

- Widzicie – wyjaśnił władca – To moja pierwsza wizyta na Pierwszej Materialnej i pragnę poznać skrupulatnie serca jej mieszkańców. Byłbym bardzo rad, gdyby wiedzy o tym dostarczyli mi ludzie wyjątkowo ciekawi. Bohaterowie też się tu wliczają. Plebs – pomiótł dłonią po otaczającym go Central Parku - ma swoje użytki, ale myślę, że Wasze marzenia bądź lęki posmakują mi wyjątkowo dobrze.

Dla Deana było jasne, że nie ma żadnego sposobu, by taki śmiertelnik jak on mógł jakkolwiek kontrolować bądź wpływać na Księcia Fae. Nie był nawet pewien, czy elfy dostrzegają w innych osobach człowieczeństwo.

M’olibden także obserwował uważnie. Widział, że Książę, choć piękny i tajemniczy, był prawdziwym zagrożeniem. Póki co nie był materialny, ale jego odrealniona królewska perspektywa w połączeniu z orszakiem elfów i tym, że ludzie byli dla niego ledwie zabawkami, mogły być wielkim problemem. Plus ciężko było ocenić jego siłę fizyczną, gdyby się zmaterializował.

- Więc – kontynuował Oberyn II – czy wypijecie z moich kielichów i weźmiecie udział w mej uczcie?


CUSTOM MOVE: ELVISH WINE

Macie do wyboru:

1. Wino Koszmarów:

Markujecie jedną kondycję (Fear lub inną, jeśli Fear jest już marknięte). Uzyskujecie w zamian 1 Potencial - stanięcie z własnym lękiem twarzą w twarz buduje charakter.

2. Wino Snów:

Leczycie 1 kondycję lub robicie switch 2 Labels według własnego uznania. Oberon II zyskuje Influence over you.

Po wypiciu dowolnego wina zapadacie w sen, w którym doświadczacie swoich lęków bądź marzeń. Dopiero, gdy wszyscy wypijecie, będzie można pokonać Oberona IIw walce.

Uznajmy też, że wypicie Wina Snów jest bardzo syte i nie trzeba Wam nic jeść ani pić przez 24 godziny - tak, wlicza się w to też Ed

 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem