Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2021, 13:50   #27
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Eddie przez chwilę bawił się pomysłem wyjęcia słomiki i wypiciu obu win zanim Oberon zareaguję ale bogowie jedni wiedzą co by się wtedy stało?

- Zawsze wolałem czerwone wino wasza królewska mość, zresztą dziś w nocy widziałem już moje największe marzenie i największy koszmar jednocześnie a nie po to zajmuje się bohaterstwem żeby mnie głaskano po główce... Tutejszy plebs ma dziwne obiekcje co do napojów alkoholowych trzeba przeżyć dwadzieścia jeden wiosen popić sobie mogę tylko na wakacjach w Dolinie więc z chęcią skorzystam! Szkoda że wasza królewska mość nie da wypić obu jednocześnie! Alkohol w małych dawkach zupełnie na mnie nie działa jestem ciekaw jakby to było - Roześmiał się i chwycił puchar.
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem