Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2021, 22:47   #34
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
M'olibden w odpowiedzi przekształcił ramię w działo.
- Sekwencyjne fazowanie- rzekł bez uśmiechu - w końcu trafię na właściwą częstotliwość. Nie potrzebuje złudzenia wyboru który dajesz. Co więcej... idiota - mruknął widząc że kolejny dał się nabrał na gadkę. To mogła być trucizna, przecież przezroczysty koleś nie miał najmniejszego powodu mówić prawdy, co więcej. M'o znal się na tym, miał do czynienia z politykami od najmłodszych lat.
- Potrzebujesz nas bardziej niż my ciebie - powiedział zaczynając się uśmiechać. - Chcesz poznać ludzi bo... obawiasz się tego czego nie znasz. Boisz się, że mogą cię zniszczyć..., a ty nie będziesz mógł nic na to poradzić. Boisz się wystąpić otwarcie, bo nie jesteś gotowy. I powinieneś... - i dodał w myślach "bo ja też nie jestem stąd, wiec mogę się sięgnąć". A potem rozpoczął sekwencjonowanie częstotliwości.


PROVOKE SOMEONE
8+2 = 10
Prowokacja by pokazał swoją prawdziwą twarz i wygadał plan. Jak to złole mają w zwyczaju.

Czy za pomocą UNLEASH YOUR POWERS mogę mu dołożyć? Wykorzystanie pochodzenia, różnic fazowych itp.

 
Mike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem