Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2021, 18:13   #92
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
- Co wy tak z tą Sylvanią? - Galeb przewrócił oczami - Ale co racja to racja. Jeżeli szczury działają w mieście to jest to poważny problem. Jeżeli przy okazji możemy coś z tym zrobić to powinniśmy.

- Pomysł z przedartym wekslem jest niezły. Z tego co mówił nasz znajomek - dokument, póki ma wyraźne podpisy i pieczęcie, jest ważny. Tylko potrzeba kogoś kto byłby w stanie targować się z Alfonsem. A nic więcej z niego nie wyciśniemy, poza tym i tak weksel nie jest żadnym dowodem skoro nie ma na nim podpisu tego kto wpłacił złoto. - rzekł - Konkrety odnośnie von Schilde i von Hohenheimie to już jakiś cel w poszukiwaniach w tym archiwum. Hmmm... z tym całym Alfonsem... rzeczywiście jakbyśmy zdobyli informacje o tym kto odpowiada za to wszystko. To byśmy mogli rozszerzyć nasze poszukiwania. Póki co to jedynym pewnym tropem jest von Schilde.

Zapanowała pewna cisza w eterze więc Galeb podjął sprawę handlu.

- Po jakich cenach w Nuln można zdobyć przyrządy potrzebne do produkcji mocnego alkoholu? I jakie w okolicy zakłady produkują trunki? Jeżeli chodzi o naszych ziomków z Południa to mogę spróbować pozyskać informacje jednak największy zakład produkcyjny został; raz, splądrowany przez gobliny, dwa, umgi zatruli rzeki swoim przemysłem garbarskim i jedyna woda nadająca się do wielkoskalowej produkcji jest w górach. Biorąc pod uwagę że do produkcji piwa potrzebny jest albo jęczmień albo pewne konkretne podziemne rośliny w sporej ilości to alkohol produkowany przez Karak jest poza waszym zasięgiem. Szczególnie że przy aktualnej sytuacji nikt nie będzie chciał wysyłać dóbr bez dobrego powodu do Wissenlandu. Bez bardzo dobrego powodu. - stwierdził Galeb - Mogę wysłać zapytanie lub porozmawiać z kimś z gminy odnośnie tej oferty. O ile takie rzeczy nie wchodzą w drogę honorowi to pragmatyzm zwykle zwycięża.
 
Stalowy jest offline