Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2021, 17:35   #9
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Niby fajne, ale zbytecznie skomplikowane. Sztuka dla sztuki, ale może masochiści się znajdą - ja odpadam.

Już wolę przerzucić się na o wiele bardziej dopracowany mechanicznie system z równą, jak nie o wiele potężniejszym systemem strzeleckim i w ogóle poruszającym tematy mechaniczne których delikatnie mówiąc brakuje w Nerce, albo są co najmniej szczątkowe, a dokładniej...



Twilight 2013 (Twilight 2000 3rd Edition)



...w skrócie, po co komplikować Nerkę o tonę houserulów które nie dość że psują i mącą, bo są to wyrywki pod specyficzną rozgrywkę chromową której nie trawię. Co sprawia, że odzywa się we mnie bogata tęcza pragnąca się objawić wszystkim co spożyłem niedawno.

Mecha Nerki jest dość porąbana i archaiczna, z toną kostkologii jakby ją brać podręcznikowo. Równie dobrze można się przenieść na inny, proponowany nieco wyżej w tym poście system, o wiele bogatszy, z nie tak dużym progiem wejścia. Mówię oczywiście o Stage 2 Rules,

Stage 3? Cóż, Pip, może warto się zapoznać, bo zdajesz się lubować w cyfrologii zaawansowanej i choć mnie się podoba okrutnie, to wątpię bym znalazł graczy na pełne zasady, stąd wersja pośrednia, czyli Stage 2.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem