Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2021, 21:27   #223
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Ja nie kojarzę, o co chodzi z tym bezrękim. Rudolf kojarzy albo Gustaw mu wyjaśnił? Bo nie wiem, o co chodzi w tych opowieściach.
Rudolf nie kojarzy o co chodzi z tym przystojniakiem z Sylvanii, który był w mieście, potem gdzieś go wywiało, a jak wrócił to już miał jedną rękę mniej.
I to jest już największa podpowiedź jaką mogę dać. Może poza tą, że po to jest Was czwórka, a ja od pierwszego dnia rekrutacji sugeruję, że współpraca graczy jest czasem przydatna.
Cytat:
I kto komu co zasugerował? I jaką niespodziankę?
Elektorka poprosiła swoją damę dworu o zaproszenie kogoś do Pałacu. Niespodzianką miało być to, że Elektorka dała tej damie wolny wybór i nikt nie wiedział, kogo owa Dama zaprosiła w imieniu Elektorki na bal. Ta dama dworu zapytała matki Magritty o radę i dostała sugestię, że niespodzianką, której nikt się nie spodziewa będzie zaproszenie kawalera z Sylvanii.
Nie bardzo wiem co jest w tym niejasnego, damy dworu tak mówią o wszystkim naraz i Gustaw się orientuje w tym
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 27-12-2021 o 21:33.
hen_cerbin jest offline